Kompletní péče o fasády
+420 732 60 60 60
kspaqualife@kspaqualife.cz

Čistá fasáda – zdravé bydlení

Čištění a mytí provádíme u všech druhů fasád rodinných domů, panelových domů i komerčních objektů. Teras, chodníků, opěrných zdí a šikmých střech s betonovou či cihlovou krytinou. Vaši fasádu zbavíme jakékoliv nečistoty. Poradíme si s atmosférickými nečistotami – smog, prachové částice, saze a jiné. Vyčistíme i organické nečistoty – plísně, řasy, mechy, houby.
Šetrně, bez poškození fasády.

Proč čistit a mýt fasádu?

Na prvním místě je ZDRAVÍ. Spory mikroorganismů se během větrání dostávají i do vnitřního prostoru domu. Příznivé podmínky pro množení vytváří vlhké prostředí s minimem slunečního záření. Vdechování vysoké koncentrace těchto spor způsobuje alergická onemocnění, respirační problémy či oslabení imunity.

CENOVOU NABÍDKU VÁM VYPRACUJEME ZDARMA!

Vlivem působení nečistot na fasádu dochází k její narušování, znehodnocení a zkracování životnosti. Váš dům či komerční objekt zbavíme těchto mikroorganismů – řasy, plísně, mechy, ŠETRNĚ a DLOUHODOBĚ. Vaše fasáda bude opět jako nová.

Pravidelné čištění a mytí fasády Vám ušetří peníze i čas. Vyhnete se tak zdlouhavému a finančně náročnému natírání fasád. Čištění a mytí fasád je rychlejší a finančně úspornější.

Jak čištění fasád probíhá?

Po obhlídce objektu a vypracování nabídky, v případě Vašeho souhlasu, se závazně domluvíme na realizaci.

Zakládáme si na tom, abychom nepoškodili fasádu ani okolí objektu. Používáme vysoce účinné fungicidní, Hydrofobní a oleofobní prostředky, které šetrně zcela likvidují zárodky i aktivní složky plísní a řas, zaručují dlouhodobou ochranu. Jednorázový oplach tlakovou vodou řasy a plísně neodstraní.
Osvědčenými postupy čištění fasád rodinných domů či komerčních objektů jsou nečistoty v několika krocích dokonale odstraněny. V případě silných lokálních nečistot používáme speciální chemické vyčištění těchto míst.

Následně naneseme přípravek, který chrání fasádu protiorganickému i atmosferickému znečištění a prodlužuje čistící účinek.

Tyto přípravky neovlivňují barevnost fasády ani její přirozené vlastnosti. Ochrana je vhodná na všechny typy fasád.