Kompletní péče o fasády
+420 732 60 60 60
kspaqualife@kspaqualife.cz

Nátěry fasád, nátěry střech

Proč natírat fasádu a střechu?

Fasádní nátěry mají životnost až 15 let. Její délku ovlivňují atmosferické a organické nečistoty – smog, prach, vlhkost, plísně, řasy. Vlivem mikroorganismů dochází k narušení fasádního líce, vznikají mikropraskliny. Fasáda je znehodnocena nenávratně.

Pečujte o svou fasádu pravidelně – šetříte Vaše finance!

Pravidelná údržba střechy Vám šetří peníze i čas. Nátěry střechu ochrání před korozí. Nemusíte utrácet za novou střešní krytinu.

Jak postupujeme při nátěru fasády?

1. Odstraníme veškeré nečistoty fasády
2. Zakryjeme okna, dveře, podhledy a jiné
3. Zkontrolujeme a případně opravíme poškozenou fasádu
4. Naneseme kvalitní penetrační nátěr
5. Naneseme fasádní barvy
6. Uklidíme

Také provádíme natěračské práce konstrukcí, hydroizolační nátěry betonových ploch.

Montáže, opravy a revize hromosvodů

Nečekejte, až do Vás blesk uhodí.

Montáž hromosvodů provádíme pomocí horolezecké techniky. Dle platných norem hromosvodů ČSN EN 62305.

Jaké služby nabízíme?

Kompletní servis počínaje projektovou dokumentací, vypracování cenové kalkulace, dodání materiálu, montáž hromosvodu, až po vydání revizní zprávy.

Kde Vám hromosvod namontujeme?

rodinné a bytové domy
školy
haly
sklady
kancelářské objekty
chaty
garáže

Instalace protiptačích zábran

Proč instalovat protiptačí zábrany?

Jedním z důvodů je ochrana budov proti ptactvu. Je důležité zvolit vhodný ochranný systém. Ptačí trus je velmi agresivní. Znečišťuje a narušuje fasády, parapety, balkony, střechy i ostatní typy povrchů. Dalším z důvodů ochrany budov je zdravotní hledisko. Ptačí trus je zdrojem infekčních chorob.

Ochrana fasády – delší životnost fasády.

Ochrana proti ptactvu – hrotové systémy, spočívá pokrytím chráněné plochy hroty. Hroty jsou z kvalitní nerezové oceli. Mechanickým způsobem zabrání usednutí ptactva. Nedojde k poranění ptáků. Hroty poskytují maximální ochranu proti ptákům.

Poradenství v oblasti údržby budov

Naše firma KSP AQUALIFE s.r.o. zajišťuje servis – realizaci čištění fasád, čištění střech, nátěry fasád, nátěry střech, rizikové kácení stromů, montáž a revize hromosvodů, ochranu proti ptactvu i poradenství v oblasti čištění a údržby povrchů budov.

Máme letité zkušenosti s prováděním čištění budov. Dokážeme odborně poradit s odstraněním mnohaletých nečistot z různých typů povrchů. Upřednostňujeme kvalitu, šetrný přístup k fasádám a dlouhodobý účinek.

Naše společnost používá pro chemické čištění výhradně přípravky francouzské společnosti SCALL SAS.

V případě, že Vás naše služby zaujali, vyplňte prosím, poptávkový formulář. Obratem Vás budeme kontaktovat a rádi Vám vypracujeme ZDARMA cenovou nabídku.