Kompletní péče o fasády
+420 732 60 60 60
kspaqualife@kspaqualife.cz

Proč graffiti odstraňovat?

Graffiti je výtvarné dílo nelegálně namalované sprejem, zvýrazňovači nebo fixy na soukromý či státní majetek. Graffiti na nepovolených plochách je vandalismus – trestný čin. Takové plochy přitahují vandaly a zvyšují kriminalitu. Odstraňte graffiti bezprostředně po namalování a opakovaně, je vysoká pravděpodobnost, že se writeři přesunou jinam, protože zjistí, že jejich dílo nemá dlouhou platnost.

Chraňte svůj majetek!

Odstraníme graffiti ze všech typů povrchů včetně choulostivých povrchů jako je dřevo, karoserie, dopravní značení a jiné. Bez poškození povrchu – původního nátěru – bez stínů.

VYPRACUJEME CENOVOU NABÍDKU ZDARMA!

Odstranění graffiti provádíme speciálními přípravky. Dle použitých barev a techniky graffiti vybereme nejvhodnější způsob odstranění. Provádíme odstranění stínů po graffiti z hloubky materiálů. Šetrně!

Antigraffiti nátěr – povrchy bez graffiti!

Ideální je ihned po odstranění graffiti aplikovat vysoce kvalitní antigraffiti nátěr. Ochrání povrch a případné graffiti jsou snadno odstranitelné. Antigraffiti nátěr doporučujeme aplikovat také, pokud je Vaše fasáda nová, zrekonstruovaná či právě vyčištěná.

„PŘED“ „PO“
graffiti graffiti1
Odstsranění grafitti Odstranění grafitti